Triatloni lehekülgi
Triatloni lugulaul

Kiri ETLile

ETL INFO ÜRITUSED TREENING TULEMUSED AJALUGU TREENERIKUTSE GALERII

Reedel, 7. septembril toimus Nõmme Spordikeskuses Eesti Koolispordi Liidu hooaja avavõistlus - Tallinna koolinoorte DUATLON. Algselt planeeritud triatloni asemel toimus külma vee tõttu duatlon, kus lühemale distantsile (500m jooksu - 2km rattasõitu - 500m jooksu ) startis 41 last. Stardist finišini sujus võistlus tütarlaste dikteerimisel: esimesena ületas finišijoone Marie-Elisabeth Martinson 1-sekundilise eduga Laura Kallase ees.

Pikemal distantsil (1500m jooksu - 6km rattasõitu - 1500m jooksu) osales 23 võistlejat. Võitis Krister Raudsepp 5-sekundilise eduga Hans-Kristen Rootalu ees, kiireim neiu oli Sonja Madismäe.

Koolide konkurentsis saavutas I koha Nõmme Gümnaasium.

Võistluse patrooniks oli Eesti tipptriatleet Kirill Kotšegarov! Suur tänu hästi korraldatud võistluse eest peakorraldajale Sirlet Viilasele!

Tulemused:

Kaidi KiviojaKaidi Kivioja saavutas 8.septembril Bled ETU Triathlon Junior European Cupil 2. koha! Võitis Renata Fuchs Ungarist.