Triatloni lehekülgi
Triatloni lugulaul

Kiri ETLile

ETL INFO ÜRITUSED TREENING TULEMUSED AJALUGU TREENERIKUTSE GALERII

Kaidi Kivoja, Tartu Mill 2012KAIDI KIVIOJA võistles pühapäeval, 21.10 Uus-Meremaal Aucklandis triatloni MM-il ja saavutas N juuniorite konkurentsis 12. koha ajaga 1:10.20. Võitis jaapanlanna Jumika Matsumoto ajaga 1:08.33

2. Léonie Périault FRA 1:08.36
3. Tamara Gorman USA 1:08.39

Juuniorid võistlesid sprindidistantsil : 750 m ujumist - 20km rattasõitu - 5km jooksu. Kaidi ujus 750m ajaga 0:10.09 ja väljus veest liidritest peaaegu 20 sekundit hiljem. Koos hilisema võitja, jaapanlanna Matsutoga asus Kaidi rattaga eessõitjaid püüdma ning koos kõvasti tööd tehes saadi liidrid kätte ja sõideti välja päeva parimad rattaajad (Kaidi läbis 20 km reljeefsel rajal ajaga 00:38:.57).

5km jooksurajal Matsumotole vastast ei olnud, meie Kaidi jooksis ajaga 00:19.10 ja lõpetas 12.-ndana.