Eesti Triatloni Liit

 
Kiri ETLile

Võistlusele registreerumine


Noortesarja Uju ja Jookse III etapp, Pärnu   [138]

No.NimiSSAKat.Klubi100m aeg
Anette Tedern2006Lapsed CYESS01.05,00
Christine Tedern2007Lapsed CYESS02.00,00
Roobert Tederm2009Lapsed DYESS01.30,00
Sander Tederm2011Lapsed EYESS02.00,00
Rihard Viherpuum2003Noored ATriSmile00.56,97
Karl Vilsonm2008Lapsed DSpordiklubi IKS01.20,00
Toomas Paejärvm2005Noored BTriathlon Estonia01.40,00
Grete Maria Savitschn2004Noored BTabasalu Triatloniklubi01.11,52
Arabella Raien2011Lapsed EKeila Swimclub02.10,00
Aaron Karum2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.38,00
Adele Roopn2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.25,50
Aksel Kursm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.37,50
Artjom Tsakuhhinm2006Lapsed CUjumise Spordiklubi01.59,50
Artur Abrasm2008Lapsed DUjumise Spordiklubi01.26,00
Erik Mäeseppm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.19,00
Gerd Johan Lessingm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.35,00
Hanna Pallosonn2010Lapsed EUjumise Spordiklubi01.45,50
Helen Veeden2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.33,00
Helena Maddisonn2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.28,00
Heleriin Haljasten2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.15,50
Isabel Tiitsaarn2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.40,50
Isabel Annusn2008Lapsed DUjumise Spordiklubi01.26,50
Jako-Kaur Ottm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.32,00
Johannes Rohivälim2008Lapsed DUjumise Spordiklubi01.44,50
Johannes Aasnam2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.43,00
Karina Shkitskajan2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.55,50
Karl-Eric Ottm2008Lapsed DUjumise Spordiklubi01.17,00
Kertu Rannikn2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.40,00
Marii Malvan2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.11,50
Markus Tättem2008Lapsed DUjumise Spordiklubi01.18,00
Rafael Karum2010Lapsed EUjumise Spordiklubi01.36,00
Ralf Kesperim2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.49,00
Robert šitmanm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.38,50
Sebastian Tepperm2008Lapsed DUjumise Spordiklubi01.35,50
Susanna Loviis Tammikn2010Lapsed EUjumise Spordiklubi01.31,50
Clemet Laagusm2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.24,50
Andrei Altebergm2010Lapsed EUjumise Spordiklubi01.48,00
Vadim Karachm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.47,00
Sebastian Michelsonm2010Lapsed EUjumise Spordiklubi01.59,50
Hanna-Liisa Värikn2005Noored BTabasalu Triatloniklubi01.18,30
Helia-Gea Augasmägin2009Lapsed D21CC Triatloniklubi01.55,00
Reimo Gert Laasperem2003Noored AShark / Sparta00.56,28
Evamaria Albertn2010Lapsed E21CC Triatloniklubi01.45,00
Kaspar Kotlim2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.18,00
Teodor Lällm2011Lapsed E21CC Triatloniklubi03.15,48
Teodor Lällm2011Lapsed E21CC Triatloniklubi02.00,00
Vanessa Viidingn2002Noored AUjumise Spordiklubi01.04,00
Andre Kulakm2010Lapsed EUjumise Spordiklubi02.00,00
Emma Elise Neiern2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.47,00
Markkus Uuskarm2010Lapsed EUjumise Spordiklubi02.20,00
Rasmus Maddisonm2011Lapsed EUjumise Spordiklubi02.00,00
Robin Priksm2010Lapsed EUjumise Spordiklubi01.43,00
Sebastian Noormetsm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.58,50
Artjom Altebergm2006Lapsed CUjumise Spordiklubi01.00,00
Kristo Timuskam2008Lapsed D01.45,00
OSKAR MILLERm2001Juuniorid21CC Triatloniklubi01.05,00
sheril tanklern2008Lapsed DPaide Ujumisklubi01.16,09
Artjom Tsakuhhinm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.59,50
Laura Andlan2001JuunioridUK Briis01.00,00
Ander Markus Kroonm2002Noored AYESS00.59,86
Maria liis Altn2005Noored BVinni VAK01.20,00
Vali kategooria00,00
Hannah Kaljurn2005Noored BUjumise Spordiklubi01.07,50
Aleksander Jalakasm2005Noored BYESS01.25,00
Karoli Türnn2008Lapsed DYESS01.40,00
Maru Mäeseppm2011Lapsed EYESS01.55,00
Minna Li Mäeseppn2010Lapsed EYESS01.50,00
Gregor Rasvam2005Noored BAUDENTES01.01,00
Ville Markus Varikm2003Noored AYESS01.05,00
Alexander Türnm2008Lapsed DYESS01.25,00
Annbel Türnn2006Lapsed CYESS01.00,00
Mikk-Mihkel Engelm2010Lapsed E21CC Triatloniklubi01.55,00
Mirtel-Madlen Siimarn2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.08,67
Rasmus Boisenm2005Noored BUjumise Spordiklubi01.06,00
Silver Laurim2007Lapsed CYESS01.11,70
Robert Sammelm2006Lapsed CVinni VAK01.10,00
Getriin Marii Lessingn2003Noored AUjumise Spordiklubi00.59,51
Silver Laurim2007Lapsed CYESS01.11,70
Nora Millern2006Lapsed C21CC Triatloniklubi01.14,51
Anton Pashenkovm2006Lapsed CYESS01.07,00
Erik Aleksandersonm2007Lapsed CYESS02.08,54
Karolin Kotsarn2005Noored BAudentese spordiklubi01.02,87
Anna Pashenkovan2009Lapsed DYESS01.58,00
Trevor Kägom2006Lapsed C21CC Triatloniklubi01.00,00
Sander Aavikm2004Noored BUjumise Spordiklubi01.00,00
Etriin Etverkn2007Lapsed CVinni VAK01.11,00
Anette Hallikn2000JuunioridVinni VAK01.00,00
Kirke Mõtsnikn2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.10,00
Hanna-Marleen Mõtsnikn2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.08,00
Käsper Kaldam2008Lapsed D21CC Triatloniklubi02.30,00
Raigo Tischlerm2004Noored BPaide Ujumisklubi00.59,68
Arseni Loginovm2007Lapsed CYESS01.13,00
Mattias Allikam2008Lapsed DTartuUjumisklubi01.10,00
Luisa Miia Kikasn2007Lapsed CYESS01.13,00
Melissa Tammern2008Lapsed D03.00,00
Karl Johan Krasilnikovm2004Noored BYESS01.18,29
Arti Piirmaam2005Noored BPaide Ujumisklubi01.08,88
Vali kategooria00,00
Jette Riin Luikn2008Lapsed DYESS01.11,00
Kalmer Kiiverm2009Lapsed DYESS01.30,00
Tau Sebastian Mölderm2008Lapsed D21CC Triatloniklubi01.45,00
Hanne Grete Hanveren2003Noored ABriis01.03,00
Maarja-Lill Madissonn2006Lapsed CYESS01.30,00
Erika Pajon2006Lapsed CUK Briis01.10,17
Kristin Lutsn2008Lapsed DYESS01.25,00
Laura Juhansonn2007Lapsed CPaide Ujumisklubi01.19,47
Simo Aksalum2003Noored AUjumise Spordiklubi00.58,67
Merili-Mai Kivimetsn2001JuunioridTabasalu Triatloniklubi01.08,00
Kaspar Leppm2002Noored ATabasalu Triatloniklubi01.07,00
Marianne Kivimetsn2004Noored BTabasalu Triatloniklubi01.18,00
Gert Martin Savitchm2006Lapsed CTabasalu Triatloniklubi01.12,00
Laur Väljam2007Lapsed CTabasalu Triatloniklubi01.28,00
Emili Manninen2007Lapsed CTabasalu Triatloniklubi01.40,00
Triin Petain2009Lapsed DTabasalu Triatloniklubi02.20,00
Krisete Elisabet Tammn2008Lapsed DViimsi Veeklubi01.29,00
Margaret Raidmäen2007Lapsed CYESS01.09,76
Silver Laurim2007Lapsed CYESS01.11,70
Anete Bollverkn2003Noored APaide Ujumisklubi01.07,15
Uku Nõmmm2009Lapsed DDuncan02.10,00
Andres Aleksander Tammerm2000JuunioridYESS00.58,56
Madleen Vooln2008Lapsed DYESS01.24,04
Oskar Männam2007Lapsed CTüri Ujumisklubi01.14,00
Sten-Erik Päerenm2011Lapsed E21CC Triatloniklubi01.32,00
Sten-Erik Päerenm2008Lapsed D21CC Triatloniklubi01.32,00
Gert Martin Savitschm2006Lapsed CTabasalu Triatloniklubi01.12,00
Ralf Marcus Laivam2002Noored A21CC Triatloniklubi01.05,00
Kristjan Tiidom2004Noored BYESS01.20,00
Maria Dolores Sovan2007Lapsed CYESS01.30,00
Kaarel Treppm2000Juuniorid21CC Triatloniklubi00.59,61
Aliisa Širokovan2006Lapsed C21CC Triatloniklubi01.45,00
Nora Lee Luhtn2008Lapsed DYESS01.15,17
Mart Leo Ruusm2001JuunioridUjumise Spordiklubi00.58,50
Mari Mai Ruusn2004Noored BUjumise Spordiklubi01.08,00
Mikk Mihkel Ruusm2010Lapsed EUjumise Spordiklubi02.22,17
Katre Erikn2009Lapsed DUK Briis01.32,00
Oliver Pillerm2006Lapsed C01.05,00
Vali kategooria00,00
Vali kategooria00,00