Eesti Triatloni Liit

 
Kiri ETLile

Võistlusele registreerumine


UJU JA JOOKSE II etapp Tallinn   [194]

No.NimiSSAKat.Klubi100m aeg
Arabel Pedosonn2009Lapsed DYESS01.19,46
Helia-Gea Augasmägin2009Lapsed D21CC Triatloniklubi01.50,00
Hugo Markus Kelkm2005Noored BYESS01.14,00
Arti Piirmaam2005Noored BPaide Ujumisklubi01.07,00
Markus Johansonm2010Lapsed D21CC Triatloniklubi02.10,00
Laura Andlan2001JuunioridBriis01.00,00
Kaspar Kotlim2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.15,00
Toomas Paejärvm2005Noored BTriathlon Estonia01.45,00
Urmas Paejärvm1973VanuseklassTriathlon Estonia01.40,00
Victoria Valgen2009Lapsed DAudentese SK01.15,00
Ronan Salmum2008Lapsed C21CC Triatloniklubi02.05,00
Evamaria Albertn2010Lapsed D21CC Triatloniklubi01.45,00
Laura Juhansonn2007Lapsed CPaide Ujumisklubi01.13,29
Annabel Türnn2006Noored BYESS01.00,00
Alexander Türnm2008Lapsed CYESS01.00,00
Arseni Loginovm2007Lapsed CYESS01.08,00
Karolin Victoria Kotsarn2005Noored BAUDENTES01.03,53
Erik Aleksandersonm2007Lapsed CYESS02.00,00
Reelika Kookmaan2005Noored BSpordiklubi Garant01.04,00
Lenna Kookmaan2010Lapsed DSpordiklubi Garant01.53,00
Markus Abelm2005Noored B21CC Triatloniklubi01.25,00
Miko Vainjärvm2006Noored B21CC Triatloniklubi01.40,00
Liis Kaptenn2006Noored B21CC Triatloniklubi01.08,00
Keiti Lii Sikkn2009Lapsed DYESS01.15,00
Bianca Remmelgasn2009Lapsed D02.10,00
Grete Maria Savitschn2004Noored ATabasalu Triatloniklubi01.00,00
Hektor Karum2014Lapsed E21CC Triatloniklubi04.00,00
Alfred Karum2012Lapsed E21CC Triatloniklubi04.00,00
Theodor Karum2010Lapsed D21CC Triatloniklubi04.00,00
Gustav Karl Metspalum2009Lapsed DYESS01.13,31
Karoli Türnn2008Lapsed CYESS01.20,00
Karoli Türnn2008Lapsed CYESS01.20,00
Minna Li Mäeseppn2010Lapsed DYESS01.30,00
Maru Mäeseppm2011Lapsed EYESS01.40,00
Karl Mellm2001Juuniorid21CC Triatloniklubi01.03,00
Sten-Erik Päerenm2008Lapsed C21CC Triatloniklubi01.31,00
Mirtel-Madlen Siimarn2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.04,70
Aleksandr Grigorenkom2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.35,00
Karl Vilsonm2008Lapsed CSpordiklubi IKS01.10,00
Karel Keism2003Noored AYESS01.10,00
Gert Martin Savitschm2006Noored BTabasalu Triatloniklubi01.00,00
Kaur Erik Kuumm2005Noored BYESS01.23,00
Helari Rohtlam2003Noored AYESS00.59,98
karola viinapuun2009Lapsed DAUDENTES01.27,00
Karin Aavisten2005Noored B21CC Triatloniklubi01.45,00
Ville Markus Varikm2003Noored AYESS01.10,00
Tristen Matias Kotsarm2011Lapsed EAUDENTES03.00,00
Christofer Tüllm2010Lapsed D02.05,00
Rikard Kontm2011Lapsed ETallinna 21. Kool01.20,00
Sebastian Suppim2008Lapsed CSK SharK01.13,00
Simon Suppim2011Lapsed ESK SharK01.38,00
Kristjan Tiidom2004Noored AYESS01.30,00
Ralf Robin Kruusimägim2005Noored B21CC Triatloniklubi01.40,50
Mikk-Mihkel Engelm2010Lapsed D21CC Triatloniklubi01.55,00
Teodor Lällm2011Lapsed E21CC Triatloniklubi01.42,00
Kirke Mõtsnikn2007Lapsed C21CC Triatloniklubi01.10,47
Hanna-Marleen Mõtsnikn2006Noored B21CC Triatloniklubi01.07,03
Karl Johan Krasilnikovm2004Noored AYESS01.18,29
Arseni Konevm2003Noored ASpordiklubi Garant00.58,32
Nora Lehtmen2009Lapsed DTabasalu Triatloniklubi01.23,00
Oskar Millerm2001Juuniorid21CC Triatloniklubi01.03,00
Polina Manilkinan2007Lapsed CUjumise Spordiklubi00.00,00
Gregor Rasvam2005Noored BAUDENTES00.57,75
Kristo Timuskam2008Lapsed CSK Fortuna01.30,00
Krisselin Undrestn2009Lapsed DWiru Swim02.15,00
Krisselin Undrestn2009Lapsed DWiru Swim01.15,00
Hüüd-Keerit Truuverkm2009Lapsed D01.00,00
Kertu Maarja Reinsalun1906Vanuseklass21CC Triatloniklubi01.22,00
Merili-Mai Kivimetsn2001JuunioridTabasalu Triatloniklubi01.08,00
Rihard Viherpuum2003Noored AViimsi Veeklubi00.54,95
Andrei Altebergm2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.35,00
Andre Kulakm2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.38,50
Berit Pettin2010Lapsed DUjumise Spordiklubi02.00,00
Kristofer Kogerm2012Lapsed EUjumise Spordiklubi02.20,00
Liis Väljamäen2011Lapsed EUjumise Spordiklubi01.47,00
Markkus Uuskarm2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.50,50
Mattias Kaudnem2010Lapsed DUjumise Spordiklubi02.20,00
Mikk Mihkel Ruusm2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.37,00
Ralf Kesperim2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.35,00
Rasmus Maddisonm2011Lapsed EUjumise Spordiklubi01.28,00
Richard Kesperim2012Lapsed EUjumise Spordiklubi01.51,00
Robin Toomikm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.49,00
Ruben Toomikm2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.33,00
Sebastian Noormetsm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.40,00
Sebastian Tepperm2008Lapsed CUjumise Spordiklubi01.22,00
Sebastian Tõnnissonm2011Lapsed EUjumise Spordiklubi01.29,00
Susanna Kalamn2011Lapsed EUjumise Spordiklubi01.47,50
Vadim Karachm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.36,00
Aaron Karum2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.27,00
Artur Abrasm2008Lapsed CUjumise Spordiklubi01.15,00
Emma Elise Neiern2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.16,00
Erik Mäeseppm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.10,00
Gerd Johan Lessingm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.15,50
Hanna Pallosonn2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.22,00
Helen Veeden2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.17,00
Helena Maddisonn2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.18,00
Heleriin Haljasten2007Lapsed CUjumise Spordiklubi01.07,00
Isabel Annusn2008Lapsed CUjumise Spordiklubi01.09,00
Jako-Kaur Ottm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.16,00
Johannes Rohivälim2008Lapsed CUjumise Spordiklubi01.24,50
Karina Shkitskajan2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.38,00
Karl-Eric Ottm2008Lapsed CUjumise Spordiklubi01.05,00
Kertu Rannikn2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.21,00
Markus Tättem2008Lapsed CUjumise Spordiklubi01.11,00
Robert šitmanm2009Lapsed DUjumise Spordiklubi01.18,00
Robin Priksm2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.13,00
Sebastian Michelsonm2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.25,00
Susanna Loviis Tammikn2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.20,00
Artjom Altebergm2006Noored BUjumise Spordiklubi00.58,00
Robert Lepiksonm2010Lapsed DKalevi Ujumiskool01.39,78
Reimo Gert Laasperem2003Noored AShark / Sparta00.56,28
Risto Holtsmeierm2001JuunioridUjumise Spordiklubi01.00,00
Marleene Randmaan2006Noored BPaide Ujumisklubi01.06,00
Markus Marandim2000Vanuseklass21CC Triatloniklubi00.54,53
Etriin Etverkn2007Lapsed CVinni VAK01.07,00
Meri-Lill Plagnaudn2006Noored BHiKoTri01.15,00
Artur Ulmasm2004Noored AAUDENTES00.55,59
Diora Kuusen2012Lapsed E21CC Triatloniklubi04.00,00
Gregor Lahtm2009Lapsed DYESS01.15,00
Urmas Peikerm1976Vanuseklass01.30,00
Hanna-Liisa Värikn2005Noored BTabasalu Triatloniklubi01.09,00
Georg Mummam2006Noored B21CC Triatloniklubi01.36,00
Kalmer Kiiverm2009Lapsed DYESS01.15,00
Kaarel Kiiverm2003Noored ATÜ ASK01.15,00
Kertu Koppeln2009Lapsed DAUDENTES01.27,41
Saskia Reisenbukn2010Lapsed DYESS01.39,60
Steven Sumbergm2011Lapsed EIndrek Sei Ujumiskool02.03,00
Rafael Karum2010Lapsed DUjumise Spordiklubi01.25,00
Rasmus Boisenm2005Noored BUjumise Spordiklubi01.02,00
Monika Päslanen2013Lapsed EUjumise Spordiklubi02.00,00
Adeele Inderlin Koortn2013Lapsed E21CC Triatloniklubi03.00,00
Oliver Sukkm2007Lapsed CAUDENTES01.04,07
Kadri Ulmasn2011Lapsed EIndrek Sei Ujumiskool02.25,00
Anette Tedern2006Noored BYESS01.00,00
Christine Tedern2007Lapsed CYESS02.00,00
Roobert Tederm2009Lapsed DYESS01.30,00
Sander Tederm2011Lapsed EYESS02.00,00
Kaspar Leppm2002JuunioridTabasalu Triatloniklubi01.06,30
Maria Bondarchukn2002JuunioridTabasalu Triatloniklubi01.06,31
Emili Manninen2007Lapsed CTabasalu Triatloniklubi01.23,00
Jette Riin Luikn2008Lapsed CYESS01.06,09
Hannes Pajumägim2012Lapsed ESK SharK02.05,50
Luisa Miia Kikasn2007Lapsed CYESS01.12,00
Emma Kiikern2010Lapsed DYESS01.25,00
Anna Kiikern2010Lapsed DYESS01.25,00
Truude Lälln2013Lapsed E21CC Triatloniklubi04.00,00
Franz Andressonm2006Noored BTop Ujumisklubi01.07,00
Frode Andressonm2008Lapsed CTop Ujumisklubi01.18,00
Johan Tammm2002JuunioridUjumise Spordiklubi00.55,00
Grete Mändn2006Noored BAUDENTES01.04,00
Artjom Sahpazovm2004Noored AAUDENTES00.57,70
Ingrid Hiiemäen2007Lapsed CYESS01.15,00
Carl Robert Kallastem2002JuunioridKaitsejõudude Spordiklubi00.59,00
Ingel Ethel Kanistikn2004Noored AKaitsejõudude Spordiklubi01.15,00
Kati Britta Mooran2004Noored AKaitsejõudude Spordiklubi01.08,00
Mia Kotkinn2008Lapsed CKaitsejõudude Spordiklubi01.25,00
Linda Kalameesn2011Lapsed ESK SharK02.05,15
Victoria Sophia Riikojan2010Lapsed DSK SharK01.59,13
Katriin Kruusn2005Noored BAUDENTES01.05,00
Aaron Läänesaarm2007Lapsed CKalevi Ujumiskool01.14,92
Tristan Tammism2004Noored AAudentese ujumisklubi00.54,44
Kaspar Alvinm2009Lapsed DKalevi Ujumiskool01.13,32
Riin Alvinn2011Lapsed EKalevi Ujumiskool01.40,42
Triin Eralan2004Noored ATallinna Saksa Gümnaasium01.05,18
Laura Juhansonn2007Lapsed CPaide Ujumisklubi01.09,36
RANER NUKKEm2012Lapsed E21CC Triatloniklubi02.30,00
Fjodor Fatejevm2005Noored BAUDENTES01.01,00
Hanne Grete Hanveren2003Noored A21CC Triatloniklubi01.03,09
Alessandro Luigi Albonim2011Lapsed ESK SharK01.54,05
Liisi Rooban2010Lapsed DSK SharK01.59,63
Richard Kaskm2011Lapsed ESK SharK01.59,00
Keete Kaljun2010Lapsed D01.50,00
Risto Kaljum2006Noored Bnõmme kjk01.45,00
Sören Nurmsem2005Noored BSK SharK01.11,66
Thorvald Millerm2005Noored BSK SharK01.18,25
Katre Erikn2009Lapsed DUK Briis01.22,00
Tau Sebastian Mölderm2008Lapsed CShark01.25,00
Tim Ringo Mölderm2010Lapsed D21CC Triatloniklubi03.30,00
Laur Väljam2007Lapsed CTabasalu Triatloniklubi01.15,00
Oliver P1llerm2006Noored B01.02,00
Maria Liis Altn2005Noored BVinni VAK01.20,00
Milana Alekseevan2007Lapsed CSK Fortuna01.30,00
Aleks Maysuryanm2006Noored BFortuna01.30,00
Marti Altm1999VanuseklassTriSmile01.20,00
Dmitri Padarm2005Noored BSpordiklubi Fortuna 01.07,00
Robert Bobrihhinm2006Noored BSK Fortuna01.20,50
Oskar Voorm2010Lapsed DSpordiklubi Shark01.23,42
Sander Sõtsugovm2008Lapsed CSpordiklubi Fortuna 01.30,00
Allan Allikveem2007Lapsed CSpordiklubi Fortuna 01.30,00
Kristjan Mellm2010Lapsed DHC Tallinn02.00,00
Jekaterina Gontsarovan2007Lapsed CSpordiklubi Fortuna 01.30,00
Allan Jakubovitsm2006Noored BSK Fortuna01.15,00
Patrick Oravm2004Noored AAudentese spordiklubi00.58,18
Liisbeth Oravn2005Noored BMTÜ SoloSailing02.00,00