Triatloni lehekülgi
Triatloni lugulaul

Kiri ETLile

ETL INFO ÜRITUSED TREENING TULEMUSED AJALUGU TREENERIKUTSE GALERII

Aleksandr LatinAleksandr Latin saavutas 22.septembril ITU MK etapil Lõuna-Koreas, Tongyeongis (olümpiadistantsil 1,5-40-10) 14. koha ajaga 1:51.27. Võitis Dmitry Polianski Venemaalt ajaga 1:48.39.

Ametlikud tulemused:
2012_tongyeong_itu_triathlon_world_cup/7192/

Eesti Triatloni Liidu 2012.a. duatloni karikasarja viimane etapp toimus 22.septembril Saaremaal. Urmo Raiendi eestvedamisel toimunud 17. Saaremaa duatlon oli ühtlasi Jaan Pehki ja Kristjan Raiendi mälestusvõistlus.

Põhidistantsil (8-33-4) toimus kogu võistlus Mart Suurkivi juhtimisel, kes lõpetas ajaga 1:37.33 ning kindlustas endale ETL duatloni 2012.a. karikasarja üldvõidu. Teisena lõpetas Daniel Lõhmus ja kolmandana Toomas Lelov. Kiireim naine oli juunior Kerti Kesküla ajaga 2:05.24.

Noortedistantsi (4-13-2) kiireimad olid A klassis Hans-Kristen Rootalu ja Sonja Madismäe, B klassis Heikko Peensaar ja Liivi Mall Pari.

Lastevõistlusel (2-5-1) tulid oma vanuseklasside võitjateks Rauno Variku ja Katre Meriloo, Ragnar Lelle ja Raileen Lelle, Kaspar Rõõmussaar ja Kirke Kool.