No. | Nimi | S | SA | Kat. | Klubi |
| Märt Lääts | m | 1961 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Run4Fun |
| Emma Elise Neier | n | 2009 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | |
| Ott Kevvai | m | 1989 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Andres Kübar | m | 1959 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | AOK Arendus |
| AOK Dream Team Z ,X, Y | m | 1900 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | AOK Arendus |
| Kihnu Männäkäbä Andi Toomsalu, Priit Tsirp, Varmo Vares | m | 1974 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| David Kallas | m | 2003 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Arabella Raie | n | 2011 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Triathlon Estonia |
| Edgar Kupri | m | 1984 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Õnne Rosenbladt | n | 1969 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Õnne OÜ |
| Merle Siimsen | n | 1973 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Anna Helene Rauk | n | 2012 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Triathlon Estonia |
| Sven Kautlenbach | m | 1989 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Talis Susi | m | 1998 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Päästeamet |
| David Kallas | m | 2003 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Kaja Tättar | n | 1969 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Spordiklubi Valga-Valka |
| Siim Türna | m | 1985 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Kaidar Hussar | m | 1971 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Kündja Spordiklubi |
| PIRET PÕLDSAAR | n | 1976 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Treeningpartner |
| Livian Laaneots | n | 1971 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Gerda/Õnneseened Rosenbladt/Gerda/ Õnne/ Evald | n | 1987 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Meelis Veilberg | m | 1961 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Reelika Vaiksaar | n | 1984 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Leino Luusepp | m | 1979 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Karl Johan Krasilnikov | m | 2004 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | YESS |
| Võru Suusaklubi harrastajad Merle Vidder, Ave Visnapuu, Maris Moor | n | 1980 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Lukuprofi Lukuabi Nora Lee, Janis, Erki | n | 2008 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Projektbüroo TARI Kirke Kübar, Hugo Olak, Maidu Saar | m | 1991 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Ville Markus Varik | m | 2003 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | YESS |
| Kaupo Eerme | m | 1982 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Teeme Ise Triatloni |
| Kristjan Tammsaar | m | 1984 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Mirtel Kaljas | n | 2009 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Tabasalu Ujumisklubi |
| Karoli Türn | n | 2008 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | YESS |
| Gregor Vainu | m | 2010 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Kalevi Ujumiskool |
| Patrik Vainu | m | 2012 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Kalevi Ujumiskool |
| Gerd Johan Lessing | m | 2009 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Ujumise Spordiklubi |
| Jako-Kaur Ott | m | 2009 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Ujumise Spordiklubi |
| Ujumise spordiklubi Anja, Kooser, Räppo | m | 2004 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | Ujumise Spordiklubi |
| Karl-Eric Ott | m | 2008 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Ujumise Spordiklubi |
| Kadri Valdre | n | 1980 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Ujumise Spordiklubi |
| Bert Joosep Panker | m | 2006 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Ok Ilves |
| Rõuge vald Joel Ostrat/Raul Olle/Indrek Ivask | m | 1982 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Marten Siller | m | 2008 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | SK Fortuna |
| Uko Hommik | m | 2008 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Hauka veloklubi |
| Andrei Alteberg | m | 2010 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Ujumise Spordiklubi |
| Artjom Alteberg | m | 2006 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Ujumise Spordiklubi |
| Merli Randoja | n | 1975 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | T3 Triathlon Team |
| Margus Tamm | m | 1968 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | T3Triathlon Team |
| Voolik Mattias Vool, Ele Vool, Vahur Vool | n | 1975 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Timo Võsokovski | m | 2008 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | SK Fortuna |
| Rene Võsokovski | m | 2005 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | SK Fortuna |
| Eva Lotta Joonas | n | 2008 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | |
| Peep Joonas | m | 1966 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Karina Shkitskaya | n | 2009 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Ujumise Spordiklubi |
| Robin Randoja | m | 2006 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | T3 Triathlon Team |
| Priit Laidvee | m | 1968 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Romet Kalanepp | m | 1981 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Arthur Kooser | m | 1997 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Ujumise Spordiklubi |
| Oleksandr Skolozhabskyy | m | 1975 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Nikita Skolozhabskyy | m | 2010 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | |
| Liis Kapten | n | 2006 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | 21CC Triatloniklubi/Tr1Hards |
| Ziilid+1 Janek Leer, Leela Leer, Teele Kaevats | n | 1980 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | - |
| Georg Sirman | m | 2011 | 1.Start lapsed 0.15+4+1km | Ujumise Spordiklubi |
| Peipsiääre SAR Alvar Tanmik, Lise Anette Vaher, Mattis Laur Vaher | m | 1981 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | Peipsiääre Vabatahtlik Järvepääste |
| Hugo Markus Kelk | m | 2005 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | YESS |
| Madis Perli | m | 1996 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Sander Muru | m | 1983 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Embach Ehitus |
| Tõnu Hendrikson | m | 1973 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Ekstreempark |
| Andrus Jaamul | m | 1969 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Embach & 1Partnerid Madleen Vool; Margus Kelk; Sander Muru | m | 2000 | 3.Start võistkonnad 0.35+18+4km | |
| Merili-Mai Kivimets | n | 2001 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Tabasalu Triatloniklubi |
| Richard Kolsar | m | 1997 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | |
| Renalt Mäesaar | m | 1999 | 2.Start põhidistants 0.25+12+2km | Embach |